Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Beijing Water Meter Co.,Ltd.

iyi kalite Multi Jet Su Sayacı satış için
iyi kalite Multi Jet Su Sayacı satış için
İşbirliği çok tatmin edici ve son birkaç yıldır şirket, biz uzun vadeli işbirliğine devam etmek çok istekli.

—— Dekan

Şirket düşünceli satış sonrası hizmet, Ve müşterilerinin ihtiyacını karşılamak için ellerinden geleni. Biz uzun vadeli bir işbirliği olacak.

—— Albert

Çok profesyonel ve hızlı hizmet, konuşmak kolay, kalitesi iyi süper. Almanya'dan sipariş bile daha iyi !!

—— Almanya Fabian Scherb

Ben sohbet şimdi

Beijing Water Meter Co.,Ltd.

1 2
Beijing Water Meter Co.,Ltd. Beijing Water Meter Co.,Ltd.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
No. Çalışanları : 100~200
Yıllık satış : >lessthan$1,000,000
İhracat p.c : 80% - 90%

Pekin Su Sayacı Co, Ltd 2004 yılı Eylül ayında kurulan bir Hi-tech kurumsal Ar-Ge, üretim, satış, montaj ve devreye alma ve çevre koruma ekipmanı satış sonrası servis entegre edilmiştir. Huangtu Kasabasında - Yeni Malzemeler Endüstri Parkı olan Lingang Yeni Şehri Jiangyin, Wuxi'de bulunmaktadır. Benzersiz ve üstün konum avantajları ve trafik kolaylığı özelliklerine sahiptir.

Firmamız bina alanının 10.000 metrekare üzerinde dahil olmak üzere, yaklaşık 22 Çinli Muş bir alanı kaplamaktadır. Güçlü teknik gücü ve ileri üretim ekipmanlarına sahiptir. Başlıca ürünler: Ultraviyole dezenfekte, su yumuşatma, mekanik filtre, sabit basınçlı su doldurma seti, ters ozmoz cihazı, alt toplama, vb yıllar boyunca, şirket su arıtma ekipmanları komple setleri gibi endüstrilerin farklı ihtiyaçlarına Eczane, hastane, hassas elektronik, kemo endüstrisi, güç, kaplama yüzeyinin temizlenmesi, çapa profilinin temizlenmesi ve deniz suyunun tuzdan arındırılması.

 

Bağımsız Ar-Ge, çevre dostu proses mühendisliği ve çevre koruma makine tasarımı ile uğraşırken, şirket Doğu Çin Üniversitesi Bilim ve Teknoloji Çevre Mühendisliği Araştırma Enstitüsü ile bilimsel araştırma ve ürün geliştirme konusunda uzun süreli bir ortaklık tutmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışı avans teknolojilerini absorbe eder ve lider teknik uygulama pozisyonunu pekiştirir. Şirketin ürünleri Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Rusya, Avustralya, Singapur, Çek Cumhuriyeti, Kazakistan, Hindistan, Myanmar, Angola ve Cabinda gibi ülkelere ihraç edilmiştir.

 

Şirket, Kalite İlk ve Kullanıcı En Öncelik'in hizmet anlayışına uyuyor ve toplu yeni ve eski müşterilere ortak refah için dostça işbirliğine giriyor ve yeşil dünyamızın korunmasında acımasız çabalar sarf ediyor.

 

Hoşunuza geldiyse firmamızı ziyaret edin!

İletişim bilgileri
Beijing Water Meter Co.,Ltd.

İlgili kişi: Miss.

Tel: 10-65569770

Faks: 86-10-8563-2312

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)