Ana sayfa

Beijing Water Meter Co.,Ltd.

Çin Beijing Water Meter Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Beijing Water Meter Co.,Ltd. Sertifikalar
İşbirliği çok tatmin edici ve son birkaç yıldır şirket, biz uzun vadeli işbirliğine devam etmek çok istekli.

—— Dekan

Şirket düşünceli satış sonrası hizmet, Ve müşterilerinin ihtiyacını karşılamak için ellerinden geleni. Biz uzun vadeli bir işbirliği olacak.

—— Albert

Çok profesyonel ve hızlı hizmet, konuşmak kolay, kalitesi iyi süper. Almanya'dan sipariş bile daha iyi !!

—— Almanya Fabian Scherb

Ben sohbet şimdi

Beijing Water Meter Co.,Ltd.

Beijing Water Meter Co.,Ltd.
<-Video Images->

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
No. Çalışanları : 100~200
Yıllık satış : >lessthan$1,000,000
İhracat p.c : 80% - 90%


Pekin Su Sayacı Co, Ltd Eylül 2004 yılında kurulan, Ar-Ge, üretim, satış, kurulum ve devreye alma ve çevre koruma ekipmanı satış sonrası servis ile entegre bir Hi-tech bir kuruluştur. Bu Huangtu Town - Jiangsin, Wuxi Lingang Yeni Şehir Yeni Malzemeler Endüstri Parkı bulunmaktadır. Benzersiz ve üstün konum avantajlarına ve trafik kolaylığına sahiptir.

Firmamız inşaat alanı 10000 metrekare üzerinde dahil olmak üzere yaklaşık 22 Çin Muş bir alanı kaplamaktadır. Güçlü teknik gücü ve gelişmiş üretim ekipmanları vardır. Başlıca ürünler: Ultraviyole dezenfektör, su yumuşatıcı, mekanik filtre, sabit basınçlı su ikmal seti, ters osmoz cihazı, alt havza, vb. Yıllardır şirket, bu tür endüstrilerin farklı gereksinimlerine su arıtma ekipmanlarının komple setlerini sağlamıştır. yiyecek, içecek, eczane, hastane, hassas elektronik, kimya sanayi, güç, kaplama yüzeyinin temizlenmesi, çapa profilinin temizlenmesi ve deniz suyu tuzdan arındırma.

 

Şirket, bağımsız Ar-Ge, çevre dostu proses mühendisliği ve çevre koruma makineleri tasarımı yaparken, tamamen Doğu Çin Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Çevre Mühendisliği Araştırma Enstitüsü ile bilimsel araştırma ve ürün geliştirme konusunda uzun süre istikrarlı bir ortaklık sürdürmektedir. yurtiçi ve yurtdışı ileri teknolojilerini özümsemekte ve teknik uygulamadaki lider konumunu pekiştirmektedir. Şirketin ürünleri Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Rusya, Avustralya, Singapur, Çek Cumhuriyeti, Kazakistan, Hindistan, Myanmar, Angola ve Cabinda gibi ülkelere ihraç edilmiştir.

 

Şirket, önce Kalite ve Kullanıcı Öncesi hizmet ilkesini birleştirir ve kitle yeni ve eski müşterileri ile ortak refah için dostça işbirliği içine katılır ve yeşil dünyamızın korunması için aralıksız çaba harcar.

 

Zamanınız varsa firmamız ziyaret hoş geldiniz!

İletişim bilgileri
Beijing Water Meter Co.,Ltd.

İlgili kişi: Miss.

Tel: 10-65569770

Faks: 86-10-8563-2312

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)